piątek, 11 lipca 2014

Studium wszystkiego

Wrzucam dziś owoce pracy z trzech ostatnich dni. W zasadzie powinnam zrobić tysiące takich obrazków. Człowiek ogląda galerie innych zdolniejszych osób i wpada w depresję... ale zaraz sobie uświadamia "chwila, chwila zdaje się, że oni to robią od dawna i w zastraszającej częstotliwości". Wprawdzie rysuję od dziecka, ale częstotliwość przez ostatnie 7 lat gwałtownie zmalała. Pojawiła się praca, nowe hobby (a nawet dwa), okazało się, że niesamowitą przyjemność sprawia mi szycie przeróżnych rzeczy, do tego taniec (kto by przypuszczał, że ja kiedyś się będę ruszać w ten sposób)  no i rysowanie zeszło na baaaardzo odległy plan... Swojego czasu zrobiłam ogromny progres w ciągu zaledwie jednego roku. Heh nawet robiłam kiedyś zestawienie prac na tę okoliczność - tutaj się ona znajduje  Jak ktoś ciekawy, niech klika i się ponabija nieco :)

Innymi słowy do roboty :) i może sama siebie wkrótce zadziwię. Bazyl i Odyn namalowani ze zdjęć od Beatrycze :) od 1 do 1,5h na kota zeszło.

Tutaj przemalowany kadr z filmu - 3,5 godziny pracy.


No i rysowanie "z wyobraźni", aczkolwiek z rękami się wspomagałam przy lustrze, durne ręce, one i stopy to największa masakra przy malowaniu ludzkiego ciała :P po około 4-5 godzin na ludzika.


A dziś przy nieco buntującym się szopie ćwiczyłam jeszcze malowanie enviromentów :)
około 2 godziny


Jutro się chyba obijamy, to z kolei rękodzieło może nieco się popchnie do przodu. No i trzeba by było zacząć układać jakąś choreografię jako, że się zapisałam na występy na początku sierpnia na tribalowym "festiwalu" :)

Pozdro :)

4 komentarze:

 1. Dużo czasu Ci nie zostało :P Do roboty! Koty i lala z filmu super, szary kiciuś (Bazyl?) jak żywy :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. super są te kociaki! Ja jak patrze na Twoje prace to zaraz siadam i ćwicze swoje rysowanki ;)
  chciałabym tak umić ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeśli malujesz, to pewnie umisz ;) serio to tylko kwestia ćwiczeń. Tak jak pisałam tu wyżej, mnie dopada depresja jak patrzę na obrazki innych zdolniejszych :)

   Usuń